Zakupy na raty

SYMULACJĘ RATALNĄ  MOŻNA RÓWNIEŻ WYKONAĆ TELEFONICZNIE
TEL : 515 016 5131. Jak mogę sprawdzić wysokość raty ?


Jest to bardzo proste. Jeżeli produkt oferowamny w naszym sklepie ma możliwość zakupu ratalnego wystarczy kliknąć w link OBLICZ RATĘ znajdującego się poniżej ceny w interesującej nas karcie produktu. W nowym oknie otworzy się symulator rat dzięki któremu będziemy mieli możliwość ustalenia ilości rat oraz będziemy wstanie orientacyjnie poznać wysokość raty. Symulator rat jest tylko wersją orientacyjną i w żaden sposób nie wiąże klienta z umową.

2. Jak mogę kupić na raty ?

Kupujesz interesujący Cię produkt w naszym sklepie internetowym www.militarka.pl Jako formę przesyłki wybierasz wysyłkę kurierską lub wysyłkę za pomocą Poczty Polskiej. Pamiętaj - nie możesz wybrać przesyłki pobraniowej. Po wyborze sposobu dostawy, wybierz sposób płatmości jako e-raty. Po zatwierdzeniu zostaniesz przeniesienony na stronę banku, gdzie zostanie utworzony specjalnie dla Ciebie wniosek o przyznanie kredytu. 

Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, a nasz konsultant przeprowadzi z Państwem symulację ratalną przez telefon.

3. Kupiłem na raty - kiedy otrzymam towar ?

W przypadku kiedy został przydzielony kredyt kupującemu bank wysyła do Państwa na własny koszt kuriera z umową do podpisania. Po dostarczeniu podpisanej przez Państwa umowy do banku, wysyłamy do Państwa towar.