NOŻE GANZO

 • Nóż składany Ganzo G6801-BK

  Producent: GANZO

  NOWOŚĆ!

  Nóż składany Ganzo G6801-BK

  Ganzo G6801-BK to nóż składany nawiązujący do klasyki typu EDC. Solidnie wykonany i trwały z dobrze dobranych materiałów. Interesująco wykończone ostrze (stonewash) oraz wygodne teksturowanie rękojeści sprawiają że jest to model godny uwagi. Eleganckie opakowanie noża powoduje że model Ganzo G6801-GR to konkretna propozycja na prezent.

  62,00 zł

  przechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G6801-CA

  Producent: GANZO

  NOWOŚĆ!

  Nóż składany Ganzo G6801-CA

  Ganzo G6801-CA to nóż składany nawiązujący do klasyki typu EDC. Solidnie wykonany i trwały z dobrze dobranych materiałów. Interesująco wykończone ostrze (stonewash) oraz wygodne teksturowanie rękojeści sprawiają że jest to model godny uwagi. Eleganckie opakowanie noża powoduje że model Ganzo G6801-GR to konkretna propozycja na prezent.

  62,00 zł

  przechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G6801-GR

  Producent: GANZO

  NOWOŚĆ!

  Nóż składany Ganzo G6801-GR

  Ganzo G6801-GR to nóż składany nawiązujący do klasyki typu EDC. Solidnie wykonany i trwały z dobrze dobranych materiałów. Interesująco wykończone ostrze (stonewash) oraz wygodne teksturowanie rękojeści sprawiają że jest to model godny uwagi. Eleganckie opakowanie noża powoduje że model Ganzo G6801-GR to konkretna propozycja na prezent.

  62,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G6801-OR

  Producent: GANZO

  NOWOŚĆ!

  Nóż składany Ganzo G6801-OR

  Ganzo G6801-OR to nóż składany nawiązujący do klasyki typu EDC. Solidnie wykonany i trwały z dobrze dobranych materiałów. Interesująco wykończone ostrze (stonewash) oraz wygodne teksturowanie rękojeści sprawiają że jest to model godny uwagi. Eleganckie opakowanie noża powoduje że model Ganzo G6801-GR to konkretna propozycja na prezent.

  62,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G701-B

  Producent: GANZO

  Nóż składany Ganzo G701-B

  Model noża składanego Ganzo G701-B to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G701-B posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder".

  85,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G701-G

  Producent: GANZO

  Nóż składany Ganzo G701-G

  Model G701-G firmy Ganzo to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G701-G posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder".

  99,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany GANZO G701-Y

  Nóż składany GANZO G701-Y

  Klinga o szlifie typu "tanto" wykonana została ze stali 440C, której odpowiednie hartowanie zapewnia długie i prawidłowe trzymanie ostrości. Dzięki jej odpowiedniej grubości wynoszącej 4mm ciężkie zadania nie stanowią problemu dla tego noża. Producent podkreślając klimat noża zastosował ochronną powłokę w postaci piaskowania jej powierzchni uzyskując kolor szary w matowym odcieniu.

  92,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G702

  Producent: GANZO

  Nóż składany Ganzo G702

  Model G702 firmy Ganzo to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G702 posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder".

  89,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany GANZO G702-B taktyczny

  Producent: GANZO

  Nóż składany GANZO G702-B taktyczny

  Najnowszy model noża składanego Ganzo G702-B to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G702-B posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder". Jest to także ciekawa propozycja na nóż składany typu EDC.

  92,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G702-G

  Producent: GANZO

  Nóż składany Ganzo G702-G

  Najnowszy model G702-G firmy Ganzo to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G702-G posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder". Jest to także ciekawa propozycja na nóż składany typu EDC.

  95,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nóż składany Ganzo G702-Y

  Producent: GANZO

  Nóż składany Ganzo G702-Y

  Najnowszy model G702-Y firmy Ganzo to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G702-Y posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder". Jest to także ciekawa propozycja na nóż składany typu EDC.

  95,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Nóż składany GANZO G704 EDC

  Producent: GANZO

  Nóż składany GANZO G704 EDC

  GANZO G704 to najnowszy produkt w 2014. Solidna konstrukcja, stal 440c, G10 to wszystko sprawia, że nożyk GANZO G704 jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników folderów.

  110,00 zł

  przechowalnia