NASADKI NOKTOWIZYJNE

 • Nakładka nasadka noktowizor Pulsar Forward DN55 (DFA75) + okular x10

  Producent: PULSAR

  Nakładka nasadka noktowizor Pulsar Forward DN55 (DFA75) + okular x10

  Pulsar Forward DFA75 to pierwsza na naszym rynku cyfrowa nasadka noktowizyjna do zastosowania z dziennymi lunetami o obiektywie 42, 50 i 56 mm. Pulsar Forward DFA75 za pomocą odpowiedniej szybkozłączki można połączyć nie tylko z lunetami celowniczymi, ale też z lunetami obserwacyjnymi czy lornetkami.

  5 999,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34

  Producent: DIPOL

  Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34

  Dipol DN34 to następca nakładki odprzodowej DN33. Nowa konstrukcja została pozbawiona pewnych wad „wieku młodzieńczego” poprzednika, z głównych różnic należy wymienić: zintegrowany z korpusem montaż możliwość osadzenia nasadki na optyce o średnicy zew. obiektywu 62 mm (wkrótce także nowe montaże o większej średnicy) krótszy i lżejszy korpus nowa optyka, dzięki, której obraz znacznie zyskał na jakości lepiej osadzony dodatkowy emiter laserowy – wyższa precyzja poprawiona ergonomia

  11 900,00 zł

  przechowalnia

 • Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34 (Onyx)

  Producent: DIPOL

  Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34 (Onyx)

  Instalacja DN34 na celowniku jest prosta i przede wszystkim szybka. Noktowizor posiada 1x powiększenie, a właściwe powiększenie regulujemy ustawieniami lunety. Warto również wspomnieć, iż w przeciwieństwie do nakładek od strony okularu, DN34 nie zniekształca widzianego krzyża.

  12 500,00 zł

  przechowalnia

 • Nakładka noktowizyjna PULSAR FORWARD DFA74

  Producent: PULSAR

  Nakładka noktowizyjna PULSAR FORWARD DFA74

  Pulsar Forward DFA75 za pomocą odpowiedniej szybkozłączki można połączyć nie tylko z lunetami celowniczymi, ale też z lunetami obserwacyjnymi czy lornetkami, co wraz z niewidocznym gołym okiem, wbudowanym, laserowym iluminatorem IR dalekiego zasięgu 915 nm i wyjściem sygnału wideo tworzą potężne narzędzie obserwacyjne.

  5 700,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Nayvis FNA-051 nakładka - monokular noktowizyjny z iluminatorem IR

  Producent: NAYVIS

  NOWOŚĆ!

  Nayvis FNA-051 nakładka - monokular noktowizyjny z iluminatorem IR

  Inżynierowie z firmy Nayvis przyzwyczaili nas już do nieprzeciętnych konstrukcji, bogato wyposażonych, mocno wyróżniających się na tle konkurencji i nie inaczej jest w przypadku najnowszej FNA-051.

  9 999,00 zł 9 999,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia