RATOWNICZE

 • Hak ratowniczy Benchmade 5BLKW Hook

  Producent: BENCHMADE

  Hak ratowniczy Benchmade 5BLKW Hook

  Benchmade 5BLKW jest narzędziem ratowniczym o prostej i niezawodnej konstrukcji. Hak ratowniczy przydaje się w trakcie wypadków, pozwala na szybkie przecięcie pasów bezpieczeństwa, ubrań bądź lin krępujących ciało. Konstrukcja haka jest bezpieczna dla osoby ratowanej – daje nam to niezbędną pewność w sytuacjach stresowych.

  150,00 zł

  przechowalnia

 • Hak ratowniczy Benchmade 8BLKW Hook

  Producent: BENCHMADE

  Hak ratowniczy Benchmade 8BLKW Hook

  Hak ratowniczy 8BLKW firmy Benchmade o prostej i niezawodnej konstrukcji przydaje się w trakcie wypadków, pozwala na szybkie przecięcie pasów bezpieczeństwa, ubrań bądź lin krępujących ciało. Konstrukcja haka jest bezpieczna dla osoby ratowanej – daje nam to niezbędną pewność w sytuacjach stresowych.

  145,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Narzędzie ratownicze Benchmade 30200 Houdini

  Producent: BENCHMADE

  Narzędzie ratownicze Benchmade 30200 Houdini

  Houdini to wysoce wyspecjalizowane narzędzie ratownicze. Nadrzędną myślą, jaka przyświecała projektantom było jak najszybsze wydostanie się z miejsca zagrożenia bądź wypadku. Przemyślany projekt i doskonała jakość wykonania sprawiają, że Benchmade Houdini stał się wyposażeniem jednostek policyjnych, strażaków, ratowników medycznych jak również ludzi, którzy chcą być przygotowani w każdej sytuacji.

  170,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Nóż Benchmade 179GRY SOCP Hook

  Producent: BENCHMADE

  Nóż Benchmade 179GRY SOCP Hook

  Benchmade 179GRY SOCP jest kompleksowym narzędziem służącym do celów ratowniczych jak i do samoobrony. Model wyposażony jest w niezwykle ostry hak oraz wybijak do szyb. Hak ratowniczy przydaje się w trakcie wypadków, pozwala na szybkie przecięcie pasów bezpieczeństwa, ubrań bądź lin krępujących ciało.

  335,00 zł

  przechowalnia

 • Nóż Benchmade 179GRYSN SOCP Hook

  Producent: BENCHMADE

  Nóż Benchmade 179GRYSN SOCP Hook

  Benchmade 179GRYSN SOCP jest kompleksowym narzędziem służącym do celów ratowniczych jak i do samoobrony. Model wyposażony jest w niezwykle ostry hak oraz wybijak do szyb. Hak ratowniczy przydaje się w trakcie wypadków, pozwala na szybkie przecięcie pasów bezpieczeństwa, ubrań bądź lin krępujących ciało.

  330,00 zł

  przechowalnia

 • Nóż Benchmade 7BLKW Hook

  Producent: BENCHMADE

  Nóż Benchmade 7BLKW Hook

  Benchmade 7BLKW jest narzędziem ratowniczym o prostej i niezawodnej konstrukcji. Hak ratowniczy przydaje się w trakcie wypadków, pozwala na szybkie przecięcie pasów bezpieczeństwa, ubrań bądź lin krępujących ciało.

  160,00 zł

  przechowalnia

 • Nóż Benchmade 915BK-ORG Triage

  Producent: BENCHMADE

  Nóż Benchmade 915BK-ORG Triage

  Triage 915 to nowoczesne narzędzie wielofunkcyjne, które sprawdzi sie jako niezbędny element wyposarzenia dla służb mundurowych, ratowniczych lub takze w codziennym użytkowaniu przez prywatne osoby.

  730,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia