STRZELECTWO

 • Ładunek nabój kapsuła CO2 12 g Crosman

  Producent: CROSMAN

  Ładunek nabój kapsuła CO2 12 g Crosman

  Nabój CO2 12 g Crosman do wiatrówek, które wyrzucają śrut dzięki kontrolowanemu uwalnianiu sprężonego dwutlenku węgla.

  1,19 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn 17-21 lbs

  Producent: CROSMAN

  Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn 17-21 lbs

  Łuk Elkhorn to łuk bloczkowy, łączący w sobie tradycję łuczniczą i nowoczesne rozwiązania. Utrzymanie naciągniętej cięciwy nie wymaga już wielkiej siły, a proces celowania z łuku staje się prostszy. Majdan oraz ramiona łuku zostały wykonane z wysokiej jakości włókien kompozytowych sztucznych i pokryte specjalną farbą odporną na uszkodzenia. Cięciwa oraz linki wspomagające zostały wykonane z linki stalowej porytej gumowaną powłoką. Na majdanie znajduje się specjalna szyna odciągająca linki wspomagające cięciwę, nie przeszkadzają one zatem w oddawaniu strzałów.

  249,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Pneumatyczny Crosman 1911 4,5mm

  Producent: CROSMAN

  Pistolet Pneumatyczny Crosman 1911 4,5mm

  Crosman 1911BB to półautomatyczny pistolet pneumatyczny wzorowany na legendarnym pistolecie wojskowym M1911. Szkielet pistoletu wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS, które doskonale imituje oryginalne polimery stosowane we współczesnej broni palnej. Ruchoma lufa, mechanizmy wewnętrzne oraz wymienny magazynek pudełkowy zostały wykonane z metalu. Ładowany do rękojeści dwurzędowy magazynek mieści 20 śrucin.

  199,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Śrut Crosman Diabolo Pointed 4,5 mm 500 szt.

  Producent: CROSMAN

  Śrut Crosman Diabolo Pointed 4,5 mm 500 szt.

  Śrut Crosman Diabolo Pointed z ostrym szpicem, dzięki czemu dobrze przebija i idealnie rozbija twardsze cele, jak np. butelki. Doskonały do strzelań na dystansach krótkich i średnich.

  17,90 zł

  przechowalnia

 • Śrut Crosman Diabolo Premier Super Match 4,5 mm 500 szt.

  Producent: CROSMAN

  Śrut Crosman Diabolo Premier Super Match 4,5 mm 500 szt.

  Śrut Crosman Diabolo Premier Super Match z płaską główką przeznaczony do wiatrówek długich kaliber 4,5 mm. Materiał oraz sposób wykonania sprawia, że należy on do jednych z najlepszych śrutów.

  24,90 zł

  przechowalnia

 • Śrut Crosman Diabolo Premier Ultra Magnum 4,5 mm 500 szt.

  Producent: CROSMAN

  Śrut Crosman Diabolo Premier Ultra Magnum 4,5 mm 500 szt.

  Ciężki i precyzyjny śrut z zaokrągloną główką, kaliber 4,5 mm przeznaczony do karabinków wiatrówkowych. Produkowany głównie z myślą o zawodach Field&Target Shooting na duże dystanse, gdzie precyzja jest niezmiernie ważna. Jest to w tej chwili jeden z najcelniejszych śrutów na świecie.

  29,90 zł

  przechowalnia