STRZELECTWO

 • Łuk bloczkowy Barnett Freak Nasty 25 lb

  Producent: POE LANG

  Łuk bloczkowy Barnett Freak Nasty 25 lb

  FREAK NASTY to łuk bloczkowy idealny dla młodych łuczników. Największym atutem jest niespotykany w łukach innych producentów dwustronny majdan, dzięki któremu mogą z niego strzelać osoby prawo i lewo ręczne.

  369,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Łuk bloczkowy Barnett Lil' Banshee

  Producent: BARNETT

  Łuk bloczkowy Barnett Lil\' Banshee

  Lil' Banshee to łuk bloczkowy idealny dla młodych łuczników. Największym atutem jest niespotykany w łukach innych producentów dwustronny majdan, dzieki któremu mogą z niego strzelać osoby prawo i lewo ręczne. Majdan posiada system "Soft Touch", czyli miękką rekojeść, która sprawia że można z niego strzelać godzinami. Regulowany celownik umożliwia precyzyjne celowanie.

  199,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Barnett Lil' Banshee Brotherhood

  Producent: BARNETT

  Łuk bloczkowy Barnett Lil\' Banshee Brotherhood

  Łuk bloczkowy BCX Big Horn jest idealnym rozwiązaniem dla osób którzy chcą zacząć przygodę z łucznictwem. Największym atutem jest niespotykany w łukach innych producentów dwustronny majdan, dzięki któremu mogą z niego strzelać osoby prawo i lewo ręczne.

  199,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Barnett Tomcat

  Producent: BARNETT

  Łuk bloczkowy Barnett Tomcat

  Łucz bloczkowy TOMCAT renomowanej firmy Barnett jest idealną propozycją dla młodych pasjonatów łucznictwa. Łuk charakteryzuje się regulową siła naciągu od 17 do 22 lbs oraz regulację długości (20" - 22"). Zastosowany system „let-off” redukuje siłę konieczną do 60-70% potrzebną do utrzymania strzały przez łucznika w fazie naciągu, pozwala to na dłuższe celowanie, dokładniejsze strzelanie oraz powtarzalność. Łuk posada celownik z 3 światłowodowimy pinami, które ułatwiają celowanie. Łuk dla osób prawo ręcznych.

  359,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Łuk bloczkowy Barnett Tomcat 2 zielono-czarny

  Producent: BARNETT

  Łuk bloczkowy Barnett Tomcat 2 zielono-czarny

  Barnett Tomcat 2 to łuk bloczkowy dla praworęcznych, o naciągu 17-22 funtów zaprojektowany do nauki strzelania dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

  329,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Barnett Vortex Lite

  Producent: BARNETT

  Łuk bloczkowy Barnett Vortex Lite

  Łuk bloczkowy Barnett Vortex Lite to idelanie rozwiązanie dla początkujących młodych łuczników. Regulowana siła naciągu od 19 do 29 lbs pozwala początkującemu entuzjaście łucznictwa zacząć od lekkiego naciągu i stopniowo go zwiększać.

  449,00 zł

  przechowalnia

 • łuk bloczkowy BUSTER 17-29 lbs

  Producent: POE LANG

  łuk bloczkowy BUSTER 17-29 lbs

  Łuk bloczkowy BUSTER został dostosowany dla najmłodszych strzelców. Pełna regulacja naciągu 17-29 lbs sprawi, że jesteśmy wstanie dostosować siłę naciągu łuku BUSTER do każdego użytkownika.

  279,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy BUSTER 17-29 lbs camo

  Producent: POE LANG

  Łuk bloczkowy BUSTER 17-29 lbs camo

  Łuk bloczkowy Buster to doskonały sprzęt dla najmłodszych adeptów łucznictwa, rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem.

  299,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Łuk bloczkowy Cobra Protex czarny

  Producent: POE LANG

  Łuk bloczkowy Cobra Protex czarny

  Łuk bloczkowy polecany zaawansowanym strzelcom wprawionym, w boju. Z uwagi na sporą moc i idący za tym zasięg, jest propozycją dla osób dorosłych.

  419,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Cobra Protex srebrny- HIT

  Producent: POE LANG

  Łuk bloczkowy Cobra Protex srebrny- HIT

  Łuk bloczkowy Cobra Protex srebrny polecany dla osób które miały kontakt z strzelectwem łuczniczym.Z uwagi na sporą moc i idący za tym zasięg, jest propozycją dla osób dorosłych.

  399,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn 17-21 lbs

  Producent: CROSMAN

  Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn 17-21 lbs

  Łuk Elkhorn to łuk bloczkowy, łączący w sobie tradycję łuczniczą i nowoczesne rozwiązania. Utrzymanie naciągniętej cięciwy nie wymaga już wielkiej siły, a proces celowania z łuku staje się prostszy. Majdan oraz ramiona łuku zostały wykonane z wysokiej jakości włókien kompozytowych sztucznych i pokryte specjalną farbą odporną na uszkodzenia. Cięciwa oraz linki wspomagające zostały wykonane z linki stalowej porytej gumowaną powłoką. Na majdanie znajduje się specjalna szyna odciągająca linki wspomagające cięciwę, nie przeszkadzają one zatem w oddawaniu strzałów.

  249,00 zł

  przechowalnia

 • Łuk bloczkowy Exterminator Ek 15-70 lbs

  Producent: POE LANG

  NOWOŚĆ!

  Łuk bloczkowy Exterminator Ek 15-70 lbs

  Profesjonalny łuk bloczkowy ASSASSIN to najnowsza propozycja w naszej firmie na 2015r. Ogromna moc, w pełni regulowany naciąg łuku to największe zalety tego modelu.

  999,00 zł

  przechowalnia