WIATRÓWKI

 • Karabinek Beretta Cx4 Storm XT 4.5 mm

  Producent: BERETTA

  Karabinek Beretta Cx4 Storm XT 4.5 mm

  Prawdziwa gratka dla miłośników spędzania wolnego czasu na wolnym powietrzu. Ten trzydziestostrzałowy karabinek, zasilany kapsułami CO2 o masie 88 g, zapewni sporo frajdy podczas strzelania.

  1 599,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Magazynek do Walther CP99 Compact (2 szt.)

  Producent: WALTHER

  Magazynek do Walther CP99 Compact (2 szt.)

  Przedstawiamy Państwu zestaw dwóch sztuk magazynków do modelu pistoletu wiatrówki Walther CP99 Compact. Magazynki zostały wykonane w całości z metalu. Dzięki rezerwowym magazynkom, do wiatrówki CP99 Compact, strzelec będzie mógł swobodnie ćwiczyć np.: dynamiczną zmianę magazynka, bez obawy, że podczas zrzucania magazynka ulegną on uszkodzeniu. Magazynek mieści 18 śrucin kalibru 4,46 (BBs)

  79,00 zł

  przechowalnia

 • Nabój kapsuła CO2 12g UMAREX

  Producent: UMAREX

  Nabój kapsuła CO2 12g UMAREX

  Kapsuły – naboje CO2 12g renomowanej niemieckiej firmy UMAREX. Naboje CO2 przeznaczone są do pistoletów oraz karabinków zasilanych CO2

  1,29 zł

  przechowalnia

 • Olej do konserwacji broni PKB 100 ml Myśliwski

  Olej do konserwacji broni PKB 100 ml Myśliwski

  Olej PKB jest najbardziej polecanym olejem do czyszczenia i konserwacji broni. Można nim czyścić zarówno metalowe części broni jak i przetrzeć kolbę co nadaje jej pięknego połysku. Olej PKB stosowany do tej pory w Wojsku Polskim. Dzięki sprawdzonej recepturze olej PKB jest jednym z najbardziej cenionych środków do konserwacji broni.

  18,90 zł 20,00 zł

  przechowalnia

 • Pistoler Ruger Mark I 4.5 mm

  Producent: RUGER

  Pistoler Ruger Mark I 4.5 mm

  Wiatrówka Ruger® Mark I™ to wysokiej jakości model, polecany amatorom strzelectwa, ceniącym celność w połączeniu z bezpieczeństwem i intuicyjną obsługą. Ruger® Mark I™ jest wyposażony w system ułatwiający napięcie sprężyny. Ergonomiczna rękojeść sprawia, że wiatrówka jest odpowiednia dla osób praworęcznych, jak i mańkutów.

  385,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Pistolet Beretta APX metalowy zamek 4,5 mm CO2

  Producent: BERETTA

  NOWOŚĆ!

  Pistolet Beretta APX metalowy zamek 4,5 mm CO2

  Berreta APX to wiatrówka zasilana kapsułą CO2, posiada 19 strzałowy magazynek na kulki BBs. Model APX posiada również system "blow back" czyli ruchomy zamek który podczas oddawania strzału porusza się tak jak w broni palnej.

  350,00 zł 499,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta APX poliomer 4,5 mm CO2

  Producent: BERETTA

  NOWOŚĆ!

  Pistolet Beretta APX poliomer 4,5 mm CO2

  Beretta APX to półautomatyczny pistolet przeznaczony dla wojska, grup operacyjnych i użytku cywilnego. Jego premiera miała miejsce na wystawie IDEX w 2015 roku. Model ten jako nowoczesny pistolet modułowy i multi-kalibrowy ma szansę zastąpić używany do tej pory przez U.S.Army, pistolet M9 Beretta 92FS.

  499,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta Elite II 4.5 mm

  Producent: BERETTA

  Pistolet Beretta Elite II 4.5 mm

  Pistolet Beretta Elite II to bardzo mocny model z linii wiatrówek zasilanych na CO2. Bardzo wysoka prędkość wylotowa sprawia, że strzelanie kulkami BB 4,5 mm daje mnóstwo frajdy. A to wszystko w atrakcyjnej cenie. Obsługa jest bardzo łatwa – wystarczy odsunąć okładzinę i włożyć kapsułę CO2 12 g.

  219,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta M 84 FS 4.5 mm

  Producent: BARNETT

  Pistolet Beretta M 84 FS 4.5 mm

  Pistolet Beretta M84 FS niemieckiej firmy Umarex zasilana CO2 wiernie odzwierciedla jakość oryginału - świetnie leży w dłoni, a do tego cechuje ją intuicyjność obsługi. Obudowa, w całości wykonana z metalu, mieści w sobie wymienny magazynek na 17 śrutów typu BB o kalibrze 4.5 mm oraz dwunasto-gramowy nabój CO2.

  539,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta M 92 FS 4.5 mm

  Producent: BARNETT

  Pistolet Beretta M 92 FS 4.5 mm

  Pistolet Beretta M 92 FS na CO2 jest bardzo wierną kopią oryginału z bardzo eleganckim wykończeniem i dużą precyzją wykonana szkieletu jak i podzespołów. Jest wykonana całkowicie z metalu. Przeznaczona do rekreacyjnego strzelania na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniach oraz strzelań treningowych

  919,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta M 92 FS nickel/wood 4.5 mm

  Producent: BERETTA

  Pistolet Beretta M 92 FS nickel/wood 4.5 mm

  Pistoley Beretta 92 FS jest wierną kopią oryginału z bardzo eleganckim wykończeniem i dużą precyzją wykonana szkieletu jak i podzespołów. Jest wykonana całkowicie z metalu. Przeznaczona do rekreacyjnego strzelania na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniach oraz strzelań treningowych.

  1 029,00 zł

  przechowalnia

 • Pistolet Beretta M 92 FS XX-Treme 4.5 mm

  Producent: BARNETT

  Pistolet Beretta M 92 FS XX-Treme 4.5 mm

  Wiatrówka Beretta XX-Treme bazuje na modelu M 92 FS. W zestawie posiada kompensator i kolimator, montowany do szyny, która umożliwia zastosowanie lunet celowniczych lub innych akcesoriów optycznych.

  1 429,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia