MANIERKI

 • Manierka Scout MFH (1,75 l)

  Producent: MFH

  Manierka Scout MFH (1,75 l)

  Manierka o pojemności 1,75 litra niemieckiej marki MFH. Wykonana z polimeru, na zewnątrz pokryta materiałem (pokrowiec termoizolacyjny) i opaską z aluminium. Posiada polimerową zakrętkę umocowaną tak, żeby nie było możliwości jej zgubić. Pasek o regulowanej długości umożliwia przewieszenie manierki przez ramię, bądź przytroczenie do plecaka. Manierka jest bardzo lekka. Idealna alternatywa na wyprawy survivalowe i nie tylko.

  32,00 zł

  przechowalnia

 • Manierka w pokrowcu MFH - digital desert

  Producent: MFH

  Manierka w pokrowcu MFH - digital desert

  Manierka o pojemności 1 litra wykonana jest z polimeru w kolorze digital desert. Posiada zakrętkę umocowaną w taki sposób, aby zapobiec jej ewentualnemu zagubieniu.

  35,00 zł

  przechowalnia

 • Manierka w pokrowcu MFH - moro

  Producent: MFH

  Manierka w pokrowcu MFH - moro

  Manierka firmy MFH o pojemności 1 litra wykonana jest z polimeru w kolorze moro. Posiada zakrętkę umocowaną w taki sposób, aby zapobiec jej ewentualnemu zagubieniu.

  35,00 zł

  przechowalnia

 • Manierka w pokrowcu MFH - oliwkowa

  Producent: MFH

  Manierka w pokrowcu MFH - oliwkowa

  Manierka firmy MFH o pojemności 1 litra wykonana jest z polimeru w kolorze oliwkowym. Posiada zakrętkę umocowaną w taki sposób, aby zapobiec jej ewentualnemu zagubieniu.

  35,00 zł

  przechowalnia

 • Manierka w pokrowcu MFH- czarna

  Producent: MFH

  Manierka w pokrowcu MFH- czarna

  Manierka firmy MFH o pojemności 1 litra wykonana jest z polimeru w czarnym kolorze. Posiada zakrętkę umocowaną w taki sposób, aby zapobiec jej ewentualnemu zagubieniu. Dodatkowo zaopatrzona została w pokrowiec od zewnątrz zbudowany z wytrzymałej codury, od wewnątrz z miękkiego materiału, zapewniającego dobrą izolację termiczną.

  35,00 zł

  przechowalnia

 • Manierka wojskowa w pokrowcu multicam

  Producent: MFH - Max Fusch

  Manierka wojskowa w pokrowcu multicam

  Wojskowa manierka do przenoszenia wody w pokrowcu w bardzo cenionym kamuflażu multicam to idealne rozwiązanie dla miłośników militari.

  35,00 zł

  przechowalnia