WYSZUKIWARKA

WYKRYWACZE METALI


W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pełną gammę wykrywaczy metali zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych poszukiwaczy skarbów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo marki: Teknetiks, Fisher, Bounty Hunter, Armand. Chcesz szukać monet zakopanych w ziemi, a może interesuje Cię poszukiwanie militarki. Nie wiesz jaki sprzęt będzie najlepszy właśnie dla Ciebie, z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni wykrywacz do twoich potrzeb.

Profesjonalny wykrywacz metali to taki dzięki któremu będziesz w stanie określić jaki przedmiot znajduje się w ziemi, przed jego wykopaniem. Profesjonalne wykrywacze metali posiadają dyskryminację dzięki czemu doskonale sobie radzą nawet w bardzo zaśmieconej glebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szereg dodatków do detektorów metali jak pokrowce, osłony sondy, słuchawki.
 • Zestaw bezprzewodowy Quest Lite

  Producent: Quest Metal Detectors

  Zestaw bezprzewodowy Quest Lite

  Zestaw bezprzewodowy Quest Lite to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z cyfrowym transmiterem, przenoszącym dźwięk o doskonałej jakości. Każdy pasjonat „wykopków” w pewnym momencie boryka się z problemem związanym z pracą w przewodowych słuchawkach

  Cena widoczna po zalogowaniu

  przechowalnia