TESTERY TRZEŻWOŚCI

 • Alkomat FITalco START!

  Producent: SENTECH

  Alkomat FITalco START!

  FITalco START! cechuje się poprawnością pomiarów oraz wieloma dodatkowymi funkcjami.Podświetlany wyświetlacz pozwala mierzyć spożycie alkoholu nawet w godzinach nocnych.

  94,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat Prodigy policyjny - dowodowy z drukarką

  Producent: AMII

  Alkomat Prodigy policyjny - dowodowy z drukarką

  Alkomat Prodigy jest wykorzystywany w pracy przez jednostki policji, organy państwowe, firmy i instytucje na całym świecie. Tester Prodigy znajduje się np. w wyposażeniu jednostek drogowych australijskiej policji. Intuicyjny panel sterowania, bardzo prosty w obsłudze.

  3 150,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości AL-8000 plus

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości AL-8000 plus

  AL 8000 PLUS to wysoce precyzyjny alkomat z platynowym czujnikiem elektrochemicznym QMol 2.0 oraz najnowszym oprogramowaniem zwiększającym wydajność i szybkość pomiaru.

  399,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości AlcoForce EVO

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości AlcoForce EVO

  Alkomat tester trzeźwości Alco Force EVO to nowy model testera, wyposażony w precyzyjny czujnik elektrochemiczny oraz zmodernizowany procesor zapewniający niezwykle dokładny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu.

  219,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzezwosci AlcoForce EVO-1

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzezwosci AlcoForce EVO-1

  Nowość na Polskim Rynku! Alkomat EVO-1 to urządzenie dla wymagających użytkowników, w którym zastosowano profesjonalny sensor elektrochemiczny zapewniający wiarygodność pomiaru na poziomie zbliżonym do urządzeń używanych przez Policję.

  299,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości DA-7100

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości DA-7100

  Alkomat do pomiaru trzeźwości DA-7100 to jeden z najlepiej sprzedających się modeli w 2014r. Ze względu na szybkość obsługi, wykorzystaniu czujnika elektro-chemicznego w stosunku jakości do ceny alkomat DA-7100 spełnił wymagania wielu klientów. Alkomat posiada szeroki zakres pomiaru - do 5 promili.

  349,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości FiT

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości FiT

  Alkomat FIT to elegancki, wyglądający jak telefon komórkowy tester, z przyjaznym dla oka dużym wyświetlaczem podświetlonym na niebiesko. Wszystkie komunikaty wyświetlane na testerze są bardzo czytelne. Alkomat FIT jest szczególnie polecany do użytku osobistego.

  194,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości FiTalco czarny

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości FiTalco czarny

  Fitalco Black to nowoczesny alkomat wyposażony w precyzyjny sensor elektrochemiczny IV generacji, system sygnalizacji oraz automatyczny wyłączniki.

  325,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości PRO X-3

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości PRO X-3

  Alkomat tester trzeźwości PRO X-3 to precyzyjny alkotest marki AlkoFind, który wyróżnia się futurystyczną stylistyką oraz bardzo prostą obsługą.

  279,00 zł

  przechowalnia

 • Alkomat tester trzeźwości PRO X-5 plus

  Producent: SENTECH

  Alkomat tester trzeźwości PRO X-5 plus

  Alkomat tester trzeźwości PRO X-5 plus to precyzyjny alkotest marki AlkoFind, przeznaczony dla wymagających użytkowników indywidualnych.

  349,00 zł

  przechowalnia

 • Tester trzeźwości AL-7000 Lite

  Producent: SENTECH

  Tester trzeźwości AL-7000 Lite

  Alkomat AL-7000L firmy Sentech to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. AL-7000L wskazuje z dokładnością wyniku do 0.001‰, w szerokim zakresie od 0.000 do 4.000 ‰.

  229,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia

 • Tester trzeźwości alkomat AL 6000

  Producent: SENTECH

  Tester trzeźwości alkomat AL 6000

  Alkomat AL 6000 firmy Sentech jest wysokiej klasy cyfrowym urządzeniem służącym do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. Jest to bardzo dokładny alkomat o wysokim zakresie pomiarowym - do 4,00 promila. Budowa testera oparta jest na procesorach oraz komórce pomiarowej (sensorze) najnowszej generacji o wyjątkowo dokładnym i stabilnym działaniu.

  279,00 zł

  Dostępnośćprzechowalnia