OPTYKA I NOKTOWIZORY

 • Kolimator Vortex Spitfire 1x Prism Scope

  Producent: VORTEX

  Kolimator Vortex Spitfire 1x Prism Scope

  Kolimator Spitfire 1x Prism Scope firmy Vortex został stworzony z myślą o polowaniu na bliskim i średnim dystansie. Czytelny krzyż oraz podświetlana plamka w kolorze czerwonym lub zielonym pozwoli na dostosowanie kolimatora do panujących warunków i oświetlenia.

  1 347,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Kolimator Vortex Spitfire 3x Prism Scope

  Producent: VORTEX

  Kolimator Vortex Spitfire 3x Prism Scope

  Vortex Spitfire 3x Prism Scope szybkie namierzenie celu kończy się celnym trafieniem. Kolimator ten został stworzony z myślą o polowaniu na bliskim i średnim dystansie.

  1 669,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Vortex Spitfire AR 1x Prism Scope

  Producent: VORTEX

  Kolimator Vortex Spitfire AR 1x Prism Scope

  Kolimator Vortex Spitfire AR 1x Prism Scope został stworzony dla strzelców, którzy od przyżądów celowniczych wymagają tego by zminimalizowały ich czas reakcji do minium, tak by zawsze zwycięrzać.

  1 199,00 zł 1 199,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Vortex StrikeFire II Red/Green

  Producent: VORTEX

  Kolimator Vortex StrikeFire II Red/Green

  Kolimator StrikeFire II firmy Vortex pozwala szybko namierzyć cel i oddać strzał kończąc Twoje polowanie sukcesem. Konstrukcja kolimatora jest wytrzymała, odporna na wodę i uszkodzenia, bez problemu wytrzymuje 1000 strzałów oddanych z Magnum 375 H&H.

  849,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Vortex Venom 3 MOA

  Producent: VORTEX

  NOWOŚĆ!

  Kolimator Vortex Venom 3 MOA

  Kolimator Venom sprawia, że strzelanie z karabinku, pistoletu czy strzelby staje się błyskawiczne jak działanie śmiercionośnego jadu. Tak szybkie namierzanie celu zapewnia kompaktowa budowa, szerokie pole widzenia oraz plamka 3 MOA. Solidna konstrukcja pozwala na stosowanie tego kolimatora

  1 049,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Walther Nano Point weaver

  Producent: WALTHER

  Kolimator Walther Nano Point weaver

  Kolimator Walther Nano Point to mistrz wagi piórkowej. Otwarty celownik pracuje w dwóch trybach: ręcznym oraz automatycznym. W trybie ręcznym plamka ma stałe natężenie światła. W trybie automatycznym natężenie dostosowuje się do otoczenia. W zestawie znajduje się pokrywka chroniąca przed warunkami atmosferycznymi oraz przypadkowym uszkodzeniem.

  469,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Walther PS 22 weaver

  Producent: WALTHER

  Kolimator Walther PS 22 weaver

  Kolimator PS 22 firmy Walther z regulacją podświetlenia. W zestawie znajduje się montaż na szynę Picatinny. Dla osób lubiących duże pole widzenia. Kształt obudowy chroni przed promieniami słońca. Obudowa anodyzowana chroniąca przed uszkodzeniami.

  369,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Kolimator Walther PS 55 weaver

  Producent: WALTHER

  Kolimator Walther PS 55 weaver

  Kolimator PS 55 firmy Walther z regulacją podświetlenia. Dla osób lubiących duże pole widzenia. Kształt obudowy chroni przed promieniami słońca. Obudowa anodyzowana chroniąca przed uszkodzeniami. W zestawie znajduje się bateria oraz montaż na szynę Picatinny.

  379,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Kolimator Walther Top Point II weaver

  Producent: WALTHER

  Kolimator Walther Top Point II weaver

  Celownik kolimatorowy Walther Top Point II to łatwe w obsłudze urządzenie celownicze z prostym układem elektronicznym. Z powodzeniem zastępuje tradycyjną muszkę i szczerbinkę. Świetnie pasujący do dużych pistoletów z szyną montażową na 22 mm. W zestawie: bateria, montaż oraz zaślepki chroniące optykę.

  209,00 zł

  przechowalnia

 • Kolimator Walther Top Point VI weaver

  Producent: WALTHER

  Kolimator Walther Top Point VI weaver

  Model Top Point VI firmy Walther posiada dwa kolory podświetlenia (czerwony/zielony) z pięcioma poziomami jasności dla każdego koloru. Idealny do małych wiatrówek. Bardzo dobrze sprawdza się w warunkach o słabym natężeniu światła. W zestawie znajduje się montaż na szynę Picatinny, zaślepki oraz bateria.

  229,00 zł

  przechowalnia

 • Latarka oświetlenie laserowe ND30 ARCTIC

  Producent: REALHUNTER

  WYPRZEDAŻ BESTSELLER

  Latarka oświetlenie laserowe ND30 ARCTIC

  Oświetlenie laserowe zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o myśliwych. Urządzenie zostało wyposażone w komplet montaży umożliwiając zamontowanie zarówno na broni palnej jak i na optyce.

  689,00 zł 799,00 zł

  przechowalnia

 • Latarka oświetlenie laserowe ND50 ARCTIC -20c zielone światło

  Producent: REALHUNTER

  Latarka oświetlenie laserowe ND50 ARCTIC -20c zielone światło

  Latarka laserowa ND50 Arctic to idealne rozwiązanie dla myśliwych którzy cenią bezpieczeństwo. Urządzenie ND50 dzięki swojej konstrukcji daje mocne światło laserowe (zielone) dzięki któremu jesteśmy w stanie oświetlić cel - zwierzynę bez obawy, że ją spłoszymy.

  1 048,00 zł 1 199,00 zł

  przechowalnia