MONOKULARY

 • Monokular Vortex Recce Pro HD 8x32

  Producent: VORTEX

  NOWOŚĆ!

  Monokular Vortex Recce Pro HD 8x32

  Recce Pro HD 8x32 to więcej niż monokular, to początek Twojej przygodny. Wyposażony w wysokiej klasy soczewki pokryte warstwą antyrefleksyjną wprowadzi Cię w świat wyrazistego i ostrego obrazu wszędzie tam gdzie jesteś i gdzie zmierzasz.

  1 449,00 zł

  przechowalnia

 • Monokular Vortex Solo 10x25

  Producent: VORTEX

  Monokular Vortex Solo 10x25

  Dożywotnia gwarancja* - jeśli cokolwiek stanie się z twoim monokularem - firma Vortex naprawi ją lub wymieni na zupełnie nową. * Gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, lub celowego zniszczenia monokularu.

  249,00 zł

  Dostępność: Towar chwilowo niedostępnyprzechowalnia

 • Monokular Vortex Solo 10x36

  Producent: VORTEX

  Monokular Vortex Solo 10x36

  Monokular Solo 10x36 i jego wysokiej jakości optykę zawsze możesz mieć pod ręką. Ta poręczna, kompaktowa luneta idealnie sprawdzi się dla entuzjastów outdooru, którzy chcą być jeszcze bliżej natury. Wielowarstwowa optyka zapewnia jasność obrazu w kompaktowej, lekkiej i poręcznej formie. Solo jest wodoodporny, odporny na roszenie oraz uderzenia. Monokular nadaje się dla każdego, od strzelców po turystów.

  519,00 zł

  przechowalnia

 • Monokular Vortex Solo 8x25

  Producent: VORTEX

  Monokular Vortex Solo 8x25

  Monokular Vortex Solo 8x25 to poręczna, kompaktowa luneta idealnie sprawdzi się dla entuzjastów outdooru, którzy chcą być jeszcze bliżej natury. Wielowarstwowa optyka zapewnia jasność obrazu w kompaktowej, lekkiej i poręcznej formie. Solo jest wodoodporny, odporny na roszenie oraz uderzenia. Monokular nadaje się dla każdego, od strzelców po turystów.

  229,00 zł

  przechowalnia

 • Monokular Vortex Solo 8x36

  Producent: VORTEX

  Monokular Vortex Solo 8x36

  Monokular Vortex Solo 8x36 to poręczna, kompaktowa luneta idealnie sprawdzi się dla entuzjastów outdooru, którzy chcą być jeszcze bliżej natury. Wielowarstwowa optyka zapewnia jasność obrazu w kompaktowej, lekkiej i poręcznej formie. Solo jest wodoodporny, odporny na roszenie oraz uderzenia. Monokular nadaje się dla każdego, od strzelców po turystów.

  479,00 zł

  przechowalnia

 • Monokular Vortex Solo 8x36 R/T

  Producent: VORTEX

  Monokular Vortex Solo 8x36 R/T

  Solo Tactical R/T 8x36 firmy Vortex to poręczny monokular pozwalający na wygodną obserwację terenu. Monokular został wyposażony w regulowany krzyż Vortex R/T Ranging, co pozwala bardzo dokładnie oszacować odległość od celu lub sprawdzić celność oddanego strzału.

  544,00 zł 569,00 zł

  przechowalnia