Gaz żel pieprzowy p/w ludziom CANNON 25 ml zielony

Gaz żel pieprzowy p/w ludziom CANNON 25 ml zielony
 • Producent: IDC SYSTEM AG
 • Kod producenta: 056-003
 • Dostępna ilość:
 • Dostępność: Towar dostępny

Cena: 30,00 zł

przechowalnia

Koszt wysyłki tego produktu już od : 9,00 zł

Zakupy na raty

 • Gaz żel pieprzowy p/w ludziom CANNON 25 ml zielony
 • Gaz żel pieprzowy p/w ludziom CANNON 25 ml zielony

Gaz żel pieprzowy p/w ludziom CANNON 25 ml zielony


CANNON to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu
. Substancja drażniąca wydostaje się z miotacza w postaci żelu, co daje możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Szczególnie ważne jest to przy użyciu gazu pieprzowego w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie żelowe RMG sprawdzają się najlepiej. Gazy pieprzowe w żelu działają dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej z błonami śluzowymi lub oczami.

Gaz pieprzowy w żelu doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.
Głównym i podstawowym składnikiem substancji drażniącej jest najwyższej jakości czysty syntetyczny gaz pieprzowy. Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego - PAVA.

Pieprz syntetyczny
jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej.
Dzięki osiągnięciu tak czystego pieprzu w sposób syntetyczny, zagwarantowano powtarzalność produkcji substancji najwyższej jakości i jednocześnie możliwość uzyskania dowolnej ilości tego produktu.

Substancja wytłaczająca zastosowana do produkcji miotacza nie zawiera FCKW i podobnie jak substancja drażniąca jest niepalna, nietoksyczna i proekologiczna.
Gaz pieprzowy w żelu nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.
Ręczny miotacz gazu w żelu posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.
Ręczny miotacz gazu w żelu posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

Dane techniczne:
 • ręczny miotacz gazu w żelu
 • substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSAICIN - roztwór naturalnego pieprzu
 • przebadany toksygologicznie
 • możliwość wielokrotnego użycia
 • pojemność: 25 ml
 • producent: IDC SYSTEM AG (Szwajcaria)

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEGO PRODUKTU

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu :

+48 515 - 016 - 513

lub napisz do nas na : kontakt@militarka.pl

Przypominamy, że najważniejsze informacje dotyczące zamówień, kosztów wysyłki, znajdą Państwo tutaj :