WYSZUKIWARKA

Gaz obronny pieprzowy KO FOG 50 ml - stożek

Gaz obronny pieprzowy KO FOG 50 ml - stożek
  • Producent: F.W. KLEVER Gmbh
  • Kod producenta: 037-002
  • Dostępna ilość:
  • Dostępność: Towar chwilowo niedostępny

Cena widoczna po zalogowaniu

przechowalnia

Koszt wysyłki tego produktu już od : - zł

Zakupy na raty

Gaz obronny pieprzowy KO FOG 50 ml


KO Pleffer FOG
to wysokiej klasy gaz obronny, dedykowany wszystkim tym, którzy pragną czuć się bezpiecznie. Statystyki dowodzą, że z roku na rok coraz więcej kobiet decyduje się na zakup gazu pieprzowego. Niewielka buteleczka – pięćdziesiąt mililitrów – bez trudu zmieści się w torebce bądź w kieszeni. Już jedno opakowanie KO Pleffer FOG sprawi, że nocne powroty do domu będą przebiegały w bardziej komfortowej atmosferze. Chociaż gaz nie powstrzyma napastnika przed atakiem, da nam czas, by zawołać pomoc, uciec w stronę ludzi bądź zadzwonić po policję. Produkt powstał na bazie naturalnego pieprzu. Ten ręczny miotacz gazu niewątpliwie sprawdzi się w przypadku osób pod wpływem substancji odurzających, w tym alkoholu. Jedno psiknięcie gwałtownie drażni śluzówki, zaś te powodują ostre pieczenie oczu oraz silne duszenie się. W większości przypadków zyskamy niezbędny czas do szybkiej ucieczki. 

KO Pleffer FOG działa w oparciu o znany wszystkim pieprz. Produkt powstał na bazie silnego koncentratu przyprawy. Jak wiadomo, substancja ta posiada właściwości drażniące. Czynnik aktywny zawarty w prezentowanej przez nas substancji, w nieco mniej skoncentrowanej postaci, służy do przygotowywania bardzo pikantnych potraw. Jako, że całość składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników, jest jednocześnie bezpieczna dla zdrowia i życia. Substancja wywołuje pieczenie oczu oraz duszności, które dekoncentrują przeciwnika, aczkolwiek nie powodują u niego żadnych trwałych urazów.

Gaz pieprzowy KO Pleffer FOG nie zawiera freonu, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska. Substancja w ciągu kilku dni ulega utlenienia pod wpływem światła. Producent zadbał w przypadku prezentowanego przez nas modelu o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ten praktyczny, ręczny miotacz gazu posiada specjalne zabezpieczenie, uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu. Ta niezwykle przydatna funkcja sprawi, że nawet przypadkowe naciśnięcie butelki nie wywoła żadnych niepożądanych skutków.  Gazu winniśmy używać tylko i wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. W innym przypadku możemy narazić się na wielogodzinne, nieprzyjemne konsekwencje. 

Czas działania KO Pleffer FOG uzależniony jest od ilości użytego gazu. Używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem, ze szczególnym uwzględnieniem instrukcji obsługi nie powoduje żadnych niepożądanych skutków, w tym uszkodzeń ciała. Oferowany przez nas ręczny miotacz gazu posiada praktyczny klips, który umożliwia przypięcie buteleczki bezpośrednio do paska. Opcja ta sprawdzi się przede wszystkim w przypadku późnych powrotów do domu.
Uwaga! Gaz pieprzowy KO Pleffer FOG jest produktem niemieckim. Opakowanie zawiera opis w języku polskim. Dostępna pojemność to pięćdziesiąt mililitrów. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku. 
Gaz pieprzowy KO Pleffer FOG to produkt, który winien znaleźć się w każdej torebce, walizce podróżnej czy plecaku. Całość jest niezwykle prosta w użyciu. Krótkie szkolenie sprawi, że każdy z nas będzie umiał obronić się przed potencjalnym agresorem. 
 
 
Dane techniczne:
  • substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSICUM - roztwór naturalnego pieprzu
  • możliwość wielokrotnego użycia
  • pojemność: 50 ml
  • producent: F.W.KLEVER (Niemcy)
 
Uwaga: Opis produktu na opakowaniu w języku Polskim.
 

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEGO PRODUKTU

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu :

+48 515 - 016 - 513

lub napisz do nas na : kontakt@militarka.pl

Przypominamy, że najważniejsze informacje dotyczące zamówień, kosztów wysyłki, znajdą Państwo tutaj :