Nóż Benchmade 553 Pardue

Nóż Benchmade 553 Pardue
  • Producent: BENCHMADE
  • BENCHMADE
  • Dostępna ilość:
  • Dostępność: Towar chwilowo niedostępny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 415,00 zł

przechowalnia

Koszt wysyłki tego produktu już od : 0,00 zł

eRaty Zakupy na raty

Benchmade to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących noże na świecie. Powstała w roku 1988 w Kalifornii. Przez ponad 20 lat zdobywała pozycje na rynku stosując coraz bardziej nowoczesne technologie oraz najlepsze materiały. Dzięki podziałowi noży Benchmade na klasy (złota, czarna, niebieska) każdy może wybrać model dla siebie.

Lubiana seria noży Griptilian z agresywną linią szlifu typu tanto. Model 553  to doskonały przykład na pełnowartościowy nóż EDC. Posiada ostrze wykonane ze stali 154CM o długości 87 mm i grubości 2,9 mm. Umieszczony w klindze obustronny kołek służy do łatwego i szybkiego rozkładania noża i jest przystosowany do obsługi przez osoby lewo i prawo ręczne.

Rękojeść w kolorze czarnym, o anty poślizgowej fakturze wykonana jest z tworzywa Valox, które zostało dodatkowo wzmocnione linersami wykonanymi ze stali 420J.

W rękojeści znajdziemy tuleje, która służy do zamontowania i przeciągnięcia linki. W komplecie stalowy, przekładalny klips ułatwiający przenoszenie noża.

Mechanizm blokujący ostrze to trwały i mocny "axis lock", którego elementem blokującym jest oś wchodząca w wycięcie w głowni. Blokada ta jest łatwa dla obsługi osób prawo i lewo ręcznych.

 

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEGO PRODUKTU

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu :

+48 515 - 016 - 513

lub napisz do nas na : kontakt@militarka.pl

Przypominamy, że najważniejsze informacje dotyczące zamówień, kosztów wysyłki, znajdą Państwo tutaj :