Gaz pieprzowy Sabre Red brelok różowy 4,5 g

Gaz pieprzowy Sabre Red brelok różowy 4,5 g
  • Producent: Sabre Red
  • Dostępna ilość:
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 19,00 zł

przechowalnia

Koszt wysyłki tego produktu już od : 9,00 zł

Zakupy na raty

  • Gaz pieprzowy Sabre Red brelok różowy 4,5 g
  • Gaz pieprzowy Sabre Red brelok różowy 4,5 g
  • Gaz pieprzowy Sabre Red brelok różowy 4,5 g

Sabre Red brelok 4,5 g to kompaktowy miotacz gazu pieprzowego, który możemy wygodnie nosić przy kluczach od domu lub samochodu.

Korpus miotacza wykonano z wytrzymałego polimeru, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Profilowany kształt oraz antypoślizgowa faktura zapobiegają wysunięciu się miotacza ze spoconej dłoni, co często zdarza się w sytuacji stresowej. Przed przypadkowym użyciem gazu, chroni obsługiwany kciukiem bezpiecznik.

Zamocowane do korpusu kółko ułatwia przenoszenie, a w sytuacji zagrożenia umożliwia błyskawiczne odpięcie od kluczy.

Środkiem drażniącym jest roztwór 10% kapsaicyny (Oleoresin Capsicum) oraz 1,33% Major Capsaicinoids o ostrości aż 2 mln SHU (jednostek ostrości Scouville). Zapewnia to skuteczną obronę przed agresywnym napastnikiem będącego także pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Gaz pieprzowy powoduje bardzo nieprzyjemną, czasową reakcję alergiczną objawiającą się intensywnym łzawieniem oczu, podrażnieniem śluzówki nosa i gardła oraz ogólną dezorientacją, dzięki czemu agresor nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań, co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie Policji.

Dodatkowo gaz pieprzowy Sabre Red zawiera barwnik UV, czyli trwałą substancję znakującą widoczną jedynie w świetle ultrafioletowym, która pomaga w późniejszej identyfikacji agresora i stanowi dowód całego zajścia.

Skuteczny zasięg gazu wynosi od 2,5 do 3,5 m. Z uwagi na dużą energię wyrzutu, strumień gazu ma niską podatność na działanie wiatru, minimalizując możliwość powrotu gazu na użytkownika.

Gazy Sabre Red są na tyle skuteczne i sprawdzone, że używają ich amerykańskie służby mundurowe oraz prywatne agencje ochrony. Posiada certyfikat ISO 9001-2008.

 

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEGO PRODUKTU

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu :

+48 515 - 016 - 513

lub napisz do nas na : kontakt@militarka.pl

Przypominamy, że najważniejsze informacje dotyczące zamówień, kosztów wysyłki, znajdą Państwo tutaj :